top of page

KOROKI Communications groeit en breidt uit!

We zijn blij en trots dat we per 4 april een nieuwe collega aan ons team hebben toegevoegd. Noa van den Eynden zal ons team versterken als communicatieadviseur. Zij komt over van een internationale netwerkorganisatie voor senior management en executives, waar zij als lead verantwoordelijk was voor content, marketing en strategische events in diverse landen in Europa.


Noa zal onze opdrachtgevers gaan adviseren en ondersteunen op diverse strategische vraagstukken op het gebied van communicatie, reputatie en events.


Benieuwd wat Noa voor jouw organisatie kan betekenen? Ze gaat graag met je in gesprek tijdens een kop koffie. Of beter: cappuccino.


Welkom, Noa!

Lees meer over Noa: https://lnkd.in/eS86aygi

Comments


bottom of page